Únor 2009

Moravský národ byl a je!

12. února 2009 v 5:06 | Mik
Moravský národ byl a je. Jen se o něm nesmí a také nemluví. Je přehlížený, diskriminovaný, zamlčovaný a jakákoliv zmínka o něm je umlčována. Asimilační záměr nevyšel. Moravský národ žije fyzicky i ve svých tradicích, kultuře a každé zmanipulované počty a odhady na tomto faktu jsou opět mlžící. Naši rodiče, naši předci, naše děti a jejich děti jsou Moravané,žijeme a jsme národnosti moravské. Naše existence je nepopiratelná a tedy nemusíme vznikat, když jsme nedopustili, abychom zanikly. Podpořili jsme Čechy v době germanizace a to jsme udělali velikou chybu. Moravané si své postavení v Evropě vybojovali, Česko se mohlo vyhlásit díky potřebě Američanů zlikvidovat poměrně silné soustátí R-U.

K šovinistům jsme tolerantní. Zrovna Češi okupují německé území. Vládli jim Němci. Čechy byly součástí Moravy asi tak, jako byla Morava součástí karlovství. Karlovství je dědictvím po Karlu Velikém. A nic se nezměnilo. Jen zparchantělých šovinistů se ozývá na obhajobu odporného chování plného lží dost. Mýtický národ v mýtické "vlasti" by konečně měl pochopit, že moravský národ - Moravané a země Morava NECHCE mít nic společného z bandou šovinistických neonacistů, okupantů, lhářů, zlodějů, tunelářů, made šmé Praque. Češi, žijte si za své a nechte žít druhé. Jistě je to na vaši inteligenci hodně, ale určitě si zvyknete.
Praque, taxikář, nafoukaný rádoby metropolita, udavačský zbabělec, zákeřný zhoubný nádor. Přesto, nikdo se nesnaží o likvidaci.