Listopad 2009

Sílící odpor občanů Moravy.

2. listopadu 2009 v 20:11 | Mik & Radikálové
Státním bezpečnostem ODS a ČSSD se přestává líbit sílící odpor občanů Moravy - Moravanů a jejich rostoucí odhodlání opustit scénu hnusu a odporných intrik. Jedná-li někdo jako mafie, musí očekávat, že jako s mafií s ním bude jednáno.V demokratickém zřízení by sdělovací prostředky nenechali na "politicích" suchou nit. Nedávno jsme vzpomínali "máme holé ruce". Slyšel jsem dobře ? Máme hole v ruce ? Než budou vyprodané.

Politik vytuší změnu větru první. Garnitura vládnoucích stran už by měla tvořit šiky a v zákulisí kout pikle. Co dělají páni hejtmani, aby nám tak vyfoukli trafiku!!
Neprovokuji, ale ono stačí mnohdy fouknout a je uragán ;-)

Z reakcí fóra na události současné Evropy rád věřím, že rozpad centralistických, nacionalistických států na historické země je otázkou času.Očekávám vyhlášení samostatné Moravy, samostatných Čech a samostatného Slezska.Rok 2008 začíná slibně! Kupte sůl a zápalky-bude válka - NERVŮ.
Pochod s rachotem-navrhuji kastaněty,originál z Katalánska.Doporučená agitace v hospůdkách najde hodně příznivců a předpokládám i ohlas. Mladí chlastají víc než loni.Moravané-pamětníci- by se měli začít dívat po následnících!!