Únor 2010

Organizace Free Moravia

6. února 2010 v 0:47 | Mik & Radikálové

Motto:Začněme chránit sami sebe.

Ineditní Free Moravia, kterou právě z politických a ideových důvodů nelze zaregistrovat, započala vytvářet vlastní strukturu. S myšlenkou nezávislosti Moravy na Českém státě jsme veřejně nelegální od 1.5.2008. Chovejme se odpovědně k dědictví našich předků a vzpomeňme ty, kteří dávno před námi Svobodu Moravy hájili a uhájili.

Každý den zvíme kapku bahna, která není důsledkem hospodářské krize, ale důsledkem nenažranosti politiků a krachu tržního hospodaření rozkradeného privatizací.

Skutečná moc zůstala v rukou těch, kdo ji drželi před listopadem 1989. Oni jediní drželi ve svých rukách finanční zdroje, které mohli investovat do politiky a do korupce. Polovinu disent, společenství odpůrců režimů plné agentů tajné policie, tvořili bývalí komunisté. Byla to jistým způsobem "přípravka" budoucích kádrů pro sametovou revoluci, kde smutně parodickou postavu "světového státníka - humanisty" při technologické modernizaci komunismu v podnikatelsko - mafiánskou "demokracii" sehrál Václav Havel. Zdroj. Fakt stvrzuje obstrukce pražského ministerstva s chátrající budovou bolševického vězení v Uherském Hradišti.
Free Moravia!!