Říjen 2010

Na Moravě se rodí a žijí Moravané!

18. října 2010 v 21:49 | Mik a Radikálové
Na Moravě se Češi nerodí a co je z Moravy je moravské a chorál si zapějí i dámy, Moravanky. Až někdo dohodne hymnu, určitě bude heterotrofní, líbivá a pravdivá. Zatím Su z Moravy. Tím jsme označování, to je náš cejch, za který se mnozí stydí a připosraně se považují za cajgle.

Češi odmítají uznat Moravu a přijmout ji, odmítají a ignorují moravský národ, který se jim nedaří zrušit ani zničit. A tak manipulací a cíleným odnárodňováním usilují o dosažení toho, že příslušníci moravského národa si svou příslušnost k moravskému národu často neuvědomují, protože jsou od útlého dětství nepravdivě informováni o tom, že jsou příslušníky národa jiného.
Morava svým vlastním moravským jazykem se stala kolébkou slovanské vzdělanosti, kultury i duchovního života.
Na Moravě se Češi nerodí. Česká republika hanebně dusí moravský národ.

Hubu a palce si držíme. Být alibisticky zalezlý a vypisovat maily nám moravskou národnost nevzkřísí. Navíc je to pouze položka ve finále započtena do národnosti české a nahlášena do Bruselu. Tam o nás ani po dvaceti letech demokracie neví. Osvětový materiál by už měli číst hlavně občané Moravy. Máme na vytvoření distribuční sítě?


Nejenom jako radikál bych volil podle zemské příslušnosti. Na Moravě se rodí a žijí Moravané. Migranti svým podílem spoluvytváří obyvatele země. Migraci kultury jiných národů, etnik a menšin bych považoval za rušivý cizí element. Přizpůsob se, nebo táhni. Ať se jedná o Albánce, Cikány, muslimce nebo Čechy. Němci žijící na Moravě byli Němci moravskými, podíleli se na tradicích této země s hrdostí a doplatili na českou nenávist, ne na nenávist Moravanů. Brambory na Moravě chutnají moravsky ať jsou odkudkoliv, stejně jako "český" sýr, indický čaj, ruská vodka. Hlásit se k čemukoliv nedefinovanému je stejné, jako sledovat volební příslušnost, ač ta je v daný okamžik konkrétní. Na Moravě žijí 4 mil. Moravanů. Spočítejte si lidi podle trvale bydlících a je jasno. Tečka.