Červenec 2011

(nejen) Cikánská otázka.

3. července 2011 v 17:23 | Mik a Radikálové
Kritika francouzského postupu v cikánské otázce se odrazila tvrdou připomínkou, že právě v ČR dochází ve velkém k nedodržování Lidských práv. Byla to právě Francie, která ve snaze vytvořit si obranu proti mocné monarchii a postupujícímu bolševizmu vytvořila nešťastný národní stát, republiku Československou. Měla by to být Francie, která si možná začíná uvědomovat záludnosti a úskalí jednotné Evropy.

12.4. jsme si připomněli výročí narozenin moravského barda Karla Kryla. Nechtěl pomník, na který serou ptáci, ale nezaslouží si, aby byl zapomenutý.V jeho tvorbě je stále aktuálnost. V roce 1990 napsal, že pokud nebudou viníci potrestáni, nastane marazmus. A máme ho, máme.

Politici shnilé české republiky ukazují pravou tvář demokracie celému světu ve své nahotě. Co se dalo rozkradli, vytunelovali, zlikvidovali hospodářství, zkorumpovaly všechny podoby správy, vymýtili morálku, zpochybnili volební systém, znechutili slušné občany a ukázkově děsí světové politology.
Česká televize by se neměla vměšovat do vnitřního života Moravanů a Moravy neobjektivními informacemi poplatnými českému šovinizmu. Moravská televize je nutností pro nastartování hospodářsko-ekonomického růstu. Stejně jako ostatní moravské instituce, včetně politických stran.